SP w LA czyli krótkofalowcy z SP w Norwegii

Wirtualny klub krótkofalowców w Norwegii


#1 2010-01-24 21:29:37

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

ME handball

No to Hiszpania uległa naszym. Przynajmniej spokojny wieczór był, bo jak grali ze Słowenią to nerwy mnie ponosiły...
Można z nadzieją patrzeć w przyszłość


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

#2 2010-01-24 23:07:55

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: ME handball

Hej
Nie ogladałem meczu ale sledziłem na necie, cięzko się oglada same literki, hihi
Jak na razei wysoko stiomy w tabeli, trzymac kcuki za naszych.


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

#3 2010-01-28 21:31:26

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: ME handball

Ech już mnie nerwy ponoszą z tymi Francuzami... zawsze coś.. jak nie brak propagacji to mecz z francuzami, albo szarża Włoskich krótkofalowców...


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

#4 2010-01-29 09:45:23

 la7mfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: ME handball

Nasi nie wzieli Francuzow na powaznie i teraz czeka ich Balic i super silna Chorwacja. Islandia ledwo co wygrala z Norwegia i bylaby do pokonania. Tak to jest jak sie kalkuluje i kombinuje a nie gra. Moze da to im cos do myslenia przed nastepnym meczem.

Offline

 

#5 2010-01-29 22:08:41

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: ME handball

Tak masz racje, tez mysle że nasi odpuscili troche Francji, mam tylko nadzieję że nie będą musieli tego pózniej żałowali.
Nie zmienia to faktu że dają nieżle radę i idą ostro do przodu, trzymac tak dalej i nie myśleć o porażkach.


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

#6 2010-01-30 21:52:58

 la7mfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: ME handball

No, niestety mialem racji. Chorwacja byla za mocna dla Polski a Francuzi rozgromili Islandie. Polacy sie dobrze trzymali i byli swietni w obronie w pierwszej polowie ale pozniej Chorwaci zmienili system obronny i Polacy nie mogli sobie z nim poradzic. A pod koniec spotkania nie wykorzystali kilku szans mimo ze grali w przewadze i potracili glowy. Na 7 minut przed koncem Wenta dostal zolta kartke za dyskusje z sedziami a zespol przez to stracil pilke. Trener zachowal sie durnie! Nerwy mu nie wytrzymaly na koniec. Szkoda bo kilku zawodnikow walczylo dzielnie do konca: Juszka, Jurecki, Szmal. Ale Chorwaci byli lepsi i wygrali zasluzenie. Dla naszych to nauczka ze powinno sie grac na 100% w kazdym meczu mimo awansu a nie liczyc punkty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rm-nysa.pun.pl www.geodezja.pun.pl www.bezele.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.komandosi.pun.pl