SP w LA czyli krótkofalowcy z SP w Norwegii

Wirtualny klub krótkofalowców w Norwegii


#1 2010-01-31 23:12:28

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Jaki program logujący ?

Ciekaw jestem jakiego programu Logującego uzywacie ?
Ja osobiście uzywam 2ch. UR5EQF oraz DL7UCX. Bardzo byłem zadowolony z Loggera, ale było coś czegoś mi w nim brakowało, chociaż w tych programach które teraz używam tez też czegoś mi brakuje, jak zwykle.
Może ktoś z Was uzywa, lub używał UR5EQF. Nie bardzo rozumiem  w jaki sposób pracuje się tam w zawodach ?
Sprawa niby prosta ale mi sprawia problem, hmmm
Może ktos ma jakieś pomysły ?


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

#2 2010-02-02 07:40:13

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jaki program logujący ?

Ja cały czas stosuję Logger32 a do pracy w zawodach DQRlog ze względu na format cabrillo. Mam te same odczucia... najlepiej by było napisać sobie samemu taki program jak ktoś biegły w kodowaniu. Cały czas szukam, i też trafiłem na UR5EQF jednak interface mi się nie podoba, chociaż można na nim pracować jednocześnie logując łączności  sterując radiem przez CAT.


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

#3 2010-02-03 10:21:26

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jaki program logujący ?

Cześć
Gdyby tylko Logger32 miał dodatkowo obsługiwane zawody to bardzo chętnie bym z niego korzystał.
Ma bardzo niewielkie wymagania i dosyć szybko chodzi. W tym Logu którego ja używam czasem zdarzy mu się na chwilę 'zasnąć' i musze poczekać z wpisaniem znaku lub poprawić już wpisany.
jakiś czas temu nawet pobrałem plik TXT z myślą o przełożeniu go z ANG  na Polski, ale że Log mnie nie zaiteresował więc zarzuciłem plany, może jak się pojawi obsługa zawodów to wrócę do tego zadania.


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinshowdown.pun.pl www.helenans.pun.pl www.motoexstreme.pun.pl www.b2st.pun.pl www.dsm.pun.pl