SP w LA czyli krótkofalowcy z SP w Norwegii

Wirtualny klub krótkofalowców w Norwegii


#1 2010-01-28 07:39:14

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Witajcie. Proszę Was o propozycje dotyczące tego forum. Może macie jakieś sugestie co do kategorii czy innych informacji który powinny się znaleźć na tym forum.

Ja myślałem o czymś w rodzaju przewodnika po Krótkofalarskiej Norwegii, dla naszych rodaków którzy być może z radiem na pokładzie samochodów czy w ręku, wybiorą się na wakacje do Norge. Coś o ciekawych miejscach z których można pracować z stacji polowej.. Jeżeli macie takie miejsca to piszcie. To może być ciekawe.


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

#2 2010-01-28 11:47:28

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Cześć
Jasne świetny pomysł !
Ja mógłbym zaproponować na początek miejsce które nazywa się Dalsnibba.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dalsnibba

To szczyt góry na który można wijechać samochodem i pracować w SOTA. Bardzo ciekawe miejsce.
Mam też inną propozycje, co myslicie aby link do naszego forum pojawił sie na grupie dyskusyjnej

pl.rec.radio.amatorskie ?

Z tego co wiem już kilku kolegów wybiera się samochodem do norwegii tego lata więc może i im pomoże nasze forum


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

#3 2010-01-28 17:49:41

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Pewnie że tak. Ja myślę że na pewno ludzie sa przynajmniej ciekawi Norwegii. Jeżeli można tutaj umieścić coś co będzie atrakcją i pomocą w zaplanowaniu rajdu radiowego przez Norge to może być super.


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

#4 2010-02-04 13:39:04

LA4BSA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Mam propozycje odnośnie usprawnienia na forum - aby kolejne nowe tematy które pojawią sie na forum były sygnalizowane " tytułem - tematem "  na nasze adresy e-mail - dzieki temu na bierząco bedzie mozna śledzić wydarzenia na forum oraz brać czynny udział w forum .
Pozdrawiam
Paweł

Offline

 

#5 2010-02-04 20:35:08

 LA7RRA

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Cześć
Też szukałem takiej opcji w której  można zaznaczyć powiadamianie  e mailem o nowych postach i to nie tylko takich które akurat sobie subskrybowliśmy.

Zauważyłem również zakładkę 'Galeria' w jaki sposób można dodawać zdjęcia ?


WinterWonderLand
       Norway
   Piotr LA7RRA

Offline

 

#6 2010-02-04 20:49:41

 SP2LUB

Administrator

8276798
Skąd: Norwegia Bryne
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co możemy tu zmienić, dodać, usunąć...

Witajcie. No ja nie wiem czy na tym forum można zrobić takie powiadamianie poza subskrypcją. Nie jestem za dobry w te klocki... Może ktoś lepiej oblatany w sprawach forów internetowych jest? to zmienimy uprawnienia i może znajdzie taką możliwość... Jak na razie to tylko subskrypcja wchodzi w grę. To nie jest taka zła opcja, można śledzić tu co najbardziej interesujące..


dowodem na istnienie potwora są jego ofiary

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newbury.pun.pl www.bezele.pun.pl www.komandosi.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.rm-nysa.pun.pl